Tradycyjny album ślubny na zdjęcia

Jeżeli dzień naszego ślubu zbliża się coraz większymi krokami i zaczynami dopinać na ostatni guzik najmniejsze detale to dobry moment, żeby przemyśleć jak będziemy chcieli uwiecznić to najważniejsze w naszym życiu wydarzenie. W końcu zdjęcia ślubne to jedne z najlepszych pamiątek jakie możemy sobie podarować.

 

Co wybrać?

 

Tradycyjny album ślubny na zdjęcia czy może postawić na fotoksiążkę?

 

tradycyjny album ślubnyW ostatnich latach coraz bardziej modna staję się fotoksiążka ślubna taka jak ta https://www.foto-projekt.com.pl/?fotoksiazka-slubna . Co to właściwie jest? Nasze zdjęcia drukowane są na papierze fotograficznym w formie książki i oprawione w okładkę. Oczywiście wcześniej sami ją projektujemy. Wybieramy zdjęcia, które chcemy umieścić w albumie, a także ich rozmiar i rozmieszczenie. Bardzo często mamy także możliwość dodania dowolnego tła, komentarza lub daty. Możliwości są nieograniczone. Okładka także pozostaję do naszego wyboru. Jakie są ceny fotoksiążek? Wszystko w dużej mierze zależy od ilości stron, jakości papieru oraz oczywiście firmy, u której wykonujemy fotoksiążkę. Ciężko jest więc jednoznacznie wycenić taką usługę, ale ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie jesteśmy przekonaniu to wciąż możemy postawić na tradycyjny album na zdjęcia. Dzisiaj na rynku mamy dostępny szeroki wybór albumów o pięknych i eleganckich wzorach. Zaletą zwykłego albumu jest możliwość wyjęcia każdego zdjęcia, jeśli na tym nam zależy.

 

tradycyjny album na zdjęciaTo rozwiązane jest jednak mniej trwałe i zawsze trzeba liczyć się z tym, że zdjęcie może nam wypaść i gdzieś się zawieruszyć. Warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania i znaleźć odpowiednią oprawę do zdjęć z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu.