Foto 2017

Jak stworzyć fotoksiążkę bez straty czasu i pieniędzy?

Fotoksiążka sprawdzi się w przypadku każdej okazji. Idealna jako prezent dla ukochanej osoby, pamiątka z wakacji, albo relacja z ważnej uroczystości. Dużą popularnością cieszy się taki album ze zdjęciami zaraz po weselu.

 

Nic tak dobrze nie utrwala chwil, jak fotografia. Dlatego podpowiadamy, jak stworzyć projekt fotoksiążki i wywołać ją bez straty czasu i pieniędzy. Jest to prostsze, niż myślisz!
Widziałeś kiedyś program do tworzenia fotoksiążek? W internecie jest ich naprawdę duża ilość i większość z nich jest darmowa. Możliwość ich pobrania znajdziesz na stronach sklepów fotograficznych. Obsługa programu jest na tyle prosta, że z pewnością dasz sobie radę.

Dobry program do tworzenia fotoksiążek posiada ogromną ilość filtrów, dzięki którym dodasz swoim zdjęciom charakteru. Możesz je rozjaśniać, zwiększać kontrast i wyostrzać samodzielnie, bądź po prostu zaoszczędzić czas i zaufać gotowym filtrom, które zamienią w ułamek sekundy Twoje zdjęcie w dzieło, jakim pochwalić mógłby się profesjonalny fotograf. Kiedy już projekt fotoksiążki zostanie skończony, a program zamknięty, pozostanie już tylko kwestia wykonania jej. Teraz właśnie pojawia się kolejny sposób zaoszczędzenia czasu. Na stronach sklepów fotograficznych istnieje możliwość przesłania gotowego projektu fotoksiążki i zamówienia jej z dostawą do domu. I to naprawdę tanio!


To jak, czyżby Twoim kolejnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby była właśnie fotoksiążka?