Coś więcej niż album fotograficzny

Szukając dobrego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, na pewno każdemu z nas przemknęła przez myśl ramka ze zdjęciem. Jest to prezent uniwersalny. Wręczając komuś zdjęcie w ramce nie ryzykujemy, że prezent może okazać się nietrafiony. Najlepiej podarować komuś zdjęcie, które przywołuje jakieś miłe wspomnienia. Może to być zdjęcie ze wspólnego wyjazdu, wakacji, czy zwykłego spotkania.

Jednak co zrobić w momencie, kiedy zdjęcie w ramce okaże się zbyt małym prezentem?

 

Co robić, jeżeli okazja wymaga nieco bardziej okazałego prezentu? Doskonałym pomysłem jest fotoksiążka. Fotoksiążka to coś więcej niż zwykły album ze zdjęciami. Przewaga fotoksiążki nad albumem fotograficznym jest ogromna. Poszczególne zdjęcia z albumu można wyjąć i pogubić, a w przypadku fotoksiążki nie ma takiego ryzyka. Fotoksiążka może również być dużo bardziej ciekawa wizualnie niż album fotograficzny. Wystarczy dobry projekt fotoksiążki, aby stała się doskonałym prezentem.


Fotoksiążkę można stworzyć samodzielnie. Wystarczy do tego celu program do fotoksiążek. Jego obsługa jest bardzo prosta, dlatego mogą z niego korzystać nawet laicy komputerowi. Ponadto, dzięki samodzielnemu ustawianiu zdjęć, fotoksiążka będzie dokładnie taka, jak chcemy. Stworzenie fotoksiążki można również zlecić firmie zajmującej się fotografią.